• Zabezpečenie prevádzky v čase veľkonočných sviatkov

Riaditeľka materskej školy oznamuje, že na základe záujmu a informácie od rodičov o prevádzku materskej školy počas veľkonočných sviatkov a z dôvodu zníženého počtu detí, bude prevádzka materskej školy v čase veľkonočných sviatkov v dňoch 28.03. (štvrtok) a 02.04. (utorok) zabezpečená v triede č. III pre prihlásené deti .

Riaditeľka školy: Mária Gaľová

• Deň otvorených dverí - Základná škola, J. Švermu 6, Michalovce

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň otvorených dverí - Základná škola, J. Švermu 6, Michalovce.

Dňa 13. marca 2024 sa na Základnej škole na ulici Jána Švermu 6 uskutočnil deň otvorených dverí pre budúcich prvákov a ich rodičov, na ktorom sa zúčastnili naši predškoláci. Zamestnanci základnej školy pre budúcich prvákov pripravili tieto zaujímavé aktivity: šašoviny, potulky lesom, deň v rímskom meste, hókusy-pókusy, šikovné ručičky a hlavičky a športovú zábavu, ktorú si deti s radosťou užili.

• Oznam pre rodičov - Zápis do ZŠ na ul. J. A. Komenského (4. ZŠ)

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na tel.čísle: 0911 554 521 do 07.03.2024

• Ako si myška Eliška hľadala kamaráta - Divadlo Aurora v materskej škole

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ako si myška Eliška hľadala kamaráta - Divadlo Aurora v materskej škole.

• Zabezpečenie prevádzky počas jarných prázdnin

Riaditeľka materskej školy oznamuje, že na základe záujmu a informácie od rodičov  o prevádzku materskej školy počas jarných prázdnin a z dôvodu zníženého počtu detí, bude prevádzka materskej školy v čase jarných prázdnin zabezpečená od  26.02.2024 do 01.03.2024 v triede č. III pre 24 prihlásených detí .

Nástup detí po prázdninách 04.03.2024.

Riaditeľka školy: Mária Gaľová

• Karneval v materskej škole - Trieda č. V

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v materskej škole - Trieda č. V.

• Karneval v materskej škole - Trieda č. IV

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v materskej škole - Trieda č. IV.

• Karneval v materskej škole - Trieda č. III

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v materskej škole - Trieda č. III.

• Karneval v materskej škole - Trieda č. II

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v materskej škole - Trieda č. II.

• Karneval v materskej škole - Trieda č. I

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval v materskej škole - Trieda č. I.

• Dráčik Iuvenťáčik

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dráčik Iuvenťáčik.

• Liga pohybovej zdatnosti detí materských škôl

Do fotogalérie bol pridaný nový album Liga pohybovej zdatnosti detí materských škôl .

07.02.2024

Dňa 07.02. 2024 sa uskutočnilo 3. kolo Ligy pohybovej zdatnosti detí materských škôl. Športové podujatie sa uskutočnilo v telocvični II. ZŠ na ul. J. Švermu. Organizátorom bola CMŠ bl. V. Hopku. Deti našej materskej školy získali 1. miesto v skoku, 2. miesto v behu a 2. miesto v disciplíne prekážková dráha. Celkovo sa naša materská škola umiestnila na 3. mieste. Reprezentantom našej materskej školy srdečne blahoželáme a tešíme sa z ich úspechov.

• Dôležité - Oznam pre rodičov

Upozornenie pre rodičov

Vzhľadom na vysoký výskyt respiračných ochorení upozorňujeme rodičov, aby dôkladne sledovali  zdravotný stav dieťaťa.

Zvýšime kontrolu ranného filtra a dieťa s príznakmi ochorenia ako sú kašeľ, soplík, zvýšená teplota, zakalené oči a pod. nepreberieme do triedy .

Prosíme rodičov, aby choré deti nedávali do kolektívu, lebo dochádza k opakovanému nakazeniu zdravých detí.

Do materskej školy patrí zdravé dieťa.

Ďakujeme za pochopenie.

Riad. školy: Mária Gaľová

• Beseda - Vesmír

Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda - Vesmír.

• Dráčik Iuvenťáčik

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dráčik Iuvenťáčik - 29.01.2024.

• Dráčik Iuvenťáčik

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dráčik Iuvenťáčik.

• Športový tenisový klub - Tenis v materskej škole

Do fotogalérie bol pridaný nový album Športový tenisový klub - Tenis v materskej škole .

Tenisová a pohybová príprava detí od 5 rokov pod vedením kvalifikovaných tenisových a atletických trénerov.

Deti triedy č. IV a V. - 23.01.2024

• Karneval v materskej škole

Dňa 13.02.2024 (Utorok) sa tešíme na krásne karnevalové masky :-)

• Ujo Ľubo - Hudobná rozprávka Snehuliak Tomáš

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ujo Ľubo - Hudobná rozprávka Snehuliak Tomáš.

• Dráčik Iuvenťáčik

Do fotogalérie bol pridaný nový album Iuvenťáčik.

15.01.2024 - Rozvoj pohybových schopností - špeciálnych zručností v hádzanej 5 - 6 ročných detí

Organizátor: Mesto Michalovce - OSvŠaŠp, MŠK Iuventa Michalovce

strana: